Велика Дорожня сумка на колесах (Гігант) Lys 148 л. c висувною ручкою Чорна

1 601 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1568
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Большая Дорожная сумка на колесах (Гигант) Lys 148 л. c выдвижной ручкой Черная
Характеристики:
- Дорожная сумка на трёх колесах
- Выдвижная телескопическая ручка
- На дне расположены две рельсы
- Колеса полипропиленовые
- Одно основное отделение с двухсторонним замком открывающееся по кругу
- На передней стенке сумки расположено одно отделение на молнии
- На бічній стінці сумки розташоване одне відділення на блискавці
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Матеріал: Poliester 600D
- Розміри: 90х42х40 см
- Об'єм: 148л




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 40 см |
| Об`єм | 148 л |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 1 601 ₴










