Средняя Дорожная сумка на колесах Lys 66 см (88 литров). С выдвижной телескопической ручкой

1 601 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6066
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Середня Дорожня сумка на колесах Lys 66 см (88 літрів). З висувною телескопічною ручкою
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах
- Висувна телескопічна ручка
- Дві ніжки.
- На дні розташовані дві рейки
- Колеса поліпропіленові
- Одне основне відділення з двостороннім замком
- На передній стінці сумки розташовані два відділення на блискавці
- ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Матеріал: Poliester 600D
- Розміри: 66х40х35 см








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Об`єм | 88 л |
| Ширина | 66 см |
- Ціна: 1 601 ₴










