Гамак тканинний з довгою планкою і подушкою 200*100см

828 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 65013-7
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак тканинний з планкою і подушкою 200*100см
Тканинний гамак, бразильська модель. Як відомо гамаки до нас прийшли з Бразилії, і мали дуже зручну форму для відпочинку. Вони швидко завоювали світ. Зараз існує безліч моделей, але ця форма є досі найбільш комфортною.
Матеріал хлопок, приємний на дотик, зігріває вночі, і прохолодний днем. Купуючи такий гамак, ви зможете комфортно відпочивати в будь-якому місці.
Характеристики:
- Тип: гамак з перекладинами
- Максимальне навантаження: до 110 кг
- Вага: 1,7 кг
- Довжина: 200 см
- Матеріал: 65% бавовна, 35% поліестер
- Ширина - 100 см
- Подушка з тасьмами, прив'язується
- Розмір подушки: 20*30 см





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 200 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 100 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Комплектація гамака | |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
- Ціна: 828 ₴










