Вафельниця електрична 1000 Вт DOMOTEC MS-7705/0505
-22%

703 ₴
548 ₴
- В наявності
- Код: MS-0505
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вафельниця DOMOTEC MS-7705/0505
Вафельниця Domotec MS-7705/0505 має зміцнений матовий металевий корпус, апарат повністю оптимізований і ергономічний, дизайн розроблений на найвищому рівні, з огляду на базовий показник — практичність.
Ця модель обладнана антипригарним покриттям, тому приготовані хрусткі вафлі не підгоряють і не прилипають. Має потужність 1000 Вт, цього цілком досить, щоб за чотири або п'ять хвилин приготувати пару вафель. Також передбачені важливі функції: індикатор електроживлення й готовності дають змогу відстежувати час приготування страви.
Технічні характеристики вафельниці:
- Антипригарне покриття форми;
- Ручки, що не нагріваються;
- Прогумовані ніжки;
- Кількість випечених виробів — 2
- Захист від перегрівання — так
- 2 світлові індикатори;
- Матеріал корпусу: неіржавка сталь, метал, пластик
- Потужність: 1 000 Вт;
- Вага: 1.3 кг;
- Розмір: 222 x 95 x 222 мм.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Система блокування ручок | Да |
| Основні атрибути | |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Кількість випечених виробів | 2 |
- Ціна: 548 ₴









