Надувний ігровий центр, дитячий басейн Intex 57163 «Динозавр» Басейн з гіркою

1 963 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57163
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувной игровой центр, детский бассейн Intex 57163 «Динозавр» Бассейн с горкой
Характеристики:
- Производитель: Intex
- Возраст: от 2-х лет
- Вид: надувной игровой центр
- Тип: открытый, с горкой и фонтаном
- Форма: круглый
- Цвет: "красный"
- Материал: высококачественный винил
- Материал толщина: 0.3
- Длина: 196 см
- Ширина: 170 см
- Высота: ≈ 15 см
- Фактическая высота: 107 см
- Объём бассейна (при заполнении 80%): 150 л
- Серия: Дино
- Комплектация: водная горка, фонтан
- Клапан для слива воды: есть
- Клапан для накачивания: силиконовый клапан
- Фонтан працює від: садового шланга
Гарантія на цілісність упаковки. Ми гарантуємо, що відправлена коробка не відкривалася.
Виробники Intex, BestWay на сьогоднішній день досягли високого рівня контролю якості. Всі продукція ретельно перевіряється і тестується перед тим, як відправити товар на упаковку. З цієї причини для нас дуже важлива цілісність упаковки, адже це і є гарант якості.
Надувна продукція не підлягають обміну та поверненню (витяг з Постанови 2904 КМУ 19.03 1994р. № 172): Дитячі іграшки м'які та гумові надувні.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.78 кг |
| Діаметр | 190 мм |
| Довжина | 196 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 170 мм |
| Об`єм | 182 л |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 963 ₴







