Велика Дорожня сумка-трансформер на клесиках Cannes 201. (обсяг 100л.). Сумка з розширенням

1 240 ₴
- Немає в наявності
- Код: C201
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика Дорожня сумка-трансформер на клесиках Cannes 201. (обсяг 100л.). Сумка з розширенням
Характеристики:
- Компактна і функціональна дорожня сумка
- Сумка на трьох силіконових колесах
- Висувна металевої ручка (2 положення).
- Сумка трансформер з розширенням в гору на 10 см
- Розміри: довжина 62 см, висота 36+10 см, ширина 32 см
- Обсяг з розширенням ― 100 к.
- Обсяг без розширення - 70 л.
- Тканина: 1200 Ден з водовідштовхувальним просоченням.
- Містке відділення і додаткові кишені на блискавці, якість відмінна.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 62 см |
- Ціна: 1 240 ₴









