Дитячий басейн Intex 54170 «Тир», 237 х 152 х 94 см, з кульками 5шт.

1 601 ₴
- Немає в наявності
- Код: 54170
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Загальні характеристики:
- Виробник: Intex
- Країна виробник: Китай
- Вік: від 3-х років
- Вид: дитячий надувний басейн
- Тип: з ненадувным дном, відкритий
- Форма: прямокутна
- Колір: блакитний
- Серія: Play Pool
- Матеріал: високоякісний вініл
- Матеріал товщина: 0. 24 мм
- Кількість камер: 2
Габарити
- Довжина: 237 см
- Ширина: 152 см
- Фактична висота: 94 см
- Обсяг басейну (при заповненні 80%): 462 л
Серія: Тир
Кульки: 5шт.
Гарантія на цілісність упаковки. Ми гарантуємо, що відправлена коробка не відкривалася.
Виробники Intex, BestWay на сьогоднішній день досягли високого рівня контролю якості. Всі продукція ретельно перевіряється і тестується перед тим, як відправити товар на упаковку. З цієї причини для нас дуже важлива цілісність упаковки, адже це і є гарант якості.
Надувна продукція не підлягають обміну та поверненню (витяг з Постанови 2904 КМУ 19.03 1994р. № 172): Дитячі іграшки м'які та гумові надувні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 94 см |
| Довжина | 237 см |
| Об`єм | 462 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 152 см |
- Ціна: 1 601 ₴






