Велика дорожня сумка обсяг 90л на колесах c висувною ручкою BLNiao BLN-001

1 205 ₴
- Немає в наявності
- Код: BLN-001
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика дорожня сумка обсяг 90л на колесах c висувною ручкою BLNiao BLN-001
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах
- Висувна телескопічна ручка
- Ручки для перенесення на липучках
- Колеса поліпропіленові
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташоване велике відділення на блискавці
- Ручка зверху для підняття сумки перед перешкодою
- Матеріал: Poliester 600D
- Розміри: 65*33*38 см
- Об'єм: 100л




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Newfeel |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 33 см |
| Об`єм | 90 л |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 1 205 ₴










