Візок косметологічний на коліщатках 2 полиці/Ітажерка, тумба косметолога Трюфель

600 ₴
- Немає в наявності
- Код: №0005-Трюф
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візок косметологічний на коліщатках 3 полиці/Ітажерка, тумба косметолога
- Універсальна підставка під інструменти
- Прекрасно підійде для косметолога, перукаря, візажиста, майстра манікюру.
- Можна використовувати цей багатофункціональний візок як для салону краси, так і для дому.
- Ця практична етажерка на коліщатках доповнить інтер'єр будь-якого приміщення.
- У цій етажерці є коліщатка, які допоможуть із легкістю пересувати її салоном краси.
- Має три місткі полиці, на яких можна помістити всі Ваші інструменти.
Параметры:
- висота — 38 см;
- стійки: хромовані;
- полиці — ЛДСП;
- розмір полиці — 440х310 мм;
- поворотна колісна опора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення | Трюфель |
- Ціна: 600 ₴








