Крісло-шезлонг "Пікнік"/ Розкладне крісло/Раговий стілець
-14%

1 232 ₴
1 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: V-p01
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло-шезлонг "Пікнік"/ Розкладне крісло/Раговий стілець
Шезлонг "Пікнік" від українського виробника ТМ "Vista". Допустиме навантаження до 110 кг. Вага шезлонга 3.5 кг.
Спинка регулюється на 4 положення нахилу. Фіксатори нахилу виготовлені з металу, що робить їх надійнішими проти аналогів із пластику.
Глибина 47
Висота від підлоги до сидіння 35 см


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 55 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 60 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Загальна висота конструкції підвісного шезлонга | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння | 31 |
| Довжина | 53 мм |
- Ціна: 1 056 ₴






