Хлібниця з 3 баночками з нержавіючої сталі Edenberg EB-097 / Хлібниця 3в1

1 466 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-097
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хлібниця з 3 баночками з неіржавкої сталі Edenberg EB-097 / Хлібниця 3в1
-
Кришка, що рухається плавно та вільно відкривається і щільно та надійно закривається;
-
Зручна в експлуатації, для відкривання кришки не потрібна додаткова площа;
-
Стійкі до корозії та механічних пошкоджень;
-
Легка та практична конструкція;
-
Забезпечують ефективний захист від вологи та висихання всіляких хлібобулочних виробів;
Характеристики:
- Призначена для зберігання всіляких хлібобулочних виробів
- Стильний дизайн
- Розмір: 44.5x26.5x17.5 см
- Розмір баночок: діаметр 11 см; висота 17 см
- Екологічно чиста та гігієнічно безпечна неіржавка сталь
- Подарункове паковання

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 44 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 1 466 ₴








