Сумка дорожня / спортивна об'єм 70 л розмір 65*32*30 см з плечовим ременем A&F-0101
-20%

602 ₴
482 ₴
- В наявності
- Код: A&F-0101
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня/спортивна об'єм 70 л розмір 65*32*30 см з плечовим ременем A&F-0101
Характеристики:
- Дорожня сумка з плечовим ременем
- Ручки для перенесення
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташоване велике відділення на блискавці
- З боку одне відділення сіткою
- Матеріал: Poliester
- Розміри: 65*32*30 см
- Об'єм: 70л

| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 70 л |
| Ширина | 65 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 482 ₴








