Валіза дорожня тканинна складана 2 колеса Filippini F-006/Чемодан тканинна ручна поклажа Синій

1 092 ₴
- Немає в наявності
- Код: F-006 Син
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза дорожня тканинна складана 2 колеса Filippini F-006/Чемодан тканинна ручна поклажа
Характеристики:
- Матеріал валізи тканина Poliester
- Велике відділення з фіксувальними ременями+ одне відділення на блискавці
- Висувна телескопічна ручка
- Ручка з верху для перенесення багажу
- Складана конструкція для зручного зберігання
- Валіза на 2 міцних і надійних коліщатках з каучуку
Розміри:
Всі габарити, які вказуються — зовнішні, тобто валізу потрібно міряти за всіма зовнішніми показниками.
Висота міряється крайній точки (Т.е. з урахуванням коліс) до крайньої верхньої точки (висувна ручка міститься в прибраному стані)
Глибина та ширина вимірюється за найбільш опуклими частинами
- Висота: 53 см
- Ширина: 31 см
- Глибина: 20 см
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 53 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 31 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 092 ₴







