Сумка спортивна/дорожня розмір 45*25*23 см Catei Karrui A-50015/Плечовий ремінь/Відділення для взуття Чорний

715 ₴
- Немає в наявності
- Код: A-50015 - Черн
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна/дорожня розмір 45*25*23 см Catei Karrui A-50015
Характеристики:
- Сумка спортивна/дорожня
- Ручки для перенесення
- Плечовий ремінь
- Одне основне відділення
- Вентильоване відділення для взуття
- Кілька зовнішніх і внутрішніх відділень для різної дрібниць
- Водонепроникний прогумований матеріал
- Розміри: 45*25*23 см


| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Глибина | 23 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 45 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 715 ₴








