Мала дорожня сумка на коліщатках з телескопічною ручкою/Дорожній сумка ручна поклажа 1626 1626-3

999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1626-3
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мала дорожня сумка на коліщатках з телескопічною ручкою/Дорожній сумка ручна поклажа 1626
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах
- Стильний дизайн
- Висувна телескопічна ручка
- Плечовий ремінь
- Колеса поліпропіленові
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташовано одне відділення на блискавці
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Телескопічна ручка ховається під блискавкою
- Розміри: 48*31*20 см
- Об'єм: 30л




| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 31 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 48 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 1626-3 |
- Ціна: 999 ₴










