Мала дорожня сумка на коліщатках з телескопічною ручкою/Дорожній сумка ручна поклажа 116-19 116-19-3

1 546 ₴
- Немає в наявності
- Код: 116-19-3
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мала дорожня сумка на коліщатках з телескопічною ручкою/Дорожній сумка ручна поклажа 116-19
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах
- Стильний дизайн
- Висувна телескопічна ручка
- Колеса поліпропіленові
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташовано одне відділення на блискавці
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Телескопічна ручка ховається під блискавкою
- Розміри: 50*29*28 см
- Об'єм: 41л



| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 29 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 41 л |
| Ширина | 50 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 116-19-3 |
- Ціна: 1 546 ₴










