Дорожня - Спортивна сумка з Екошкіри з відділенням для взуття Об'єм 38л / Ручна поклажа 6508-1

1 237 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6508-1
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка 38 л/Рожевий поклаж 6508-1
Характеристики:
- Дорожня сумка
- Стильний дизайн
- Плечовий ремінь
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташовано одне відділення на блискавці
- Ручки на верхней стороні сумки
- Розміри: 53*29*25 см
- Об'єм: 38л

| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 29 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 38 л |
| Ширина | 53 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 1628-1 |
- Ціна: 1 237 ₴









