Ваги підлогові скляні до 180 кг R-88490 / Електронні підлогові ваги
-22%

502 ₴
392 ₴
- Готово до відправки
- Код: R88490
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги підлогові скляні до 180 кг R-88490 / Електронні підлогові ваги
- Електронні підлогові ваги Stenson R-88490 допоможуть точно та швидко визначити вам свою вагу.
- Ціна поділки становить — 100 грамів.
- Ця модель здатна витримувати навантаження до 180 кг.
- Ваги обладнані функцією, як автоматичне вимкнення, що допоможе заощадити заряд батареї та істотно продовжить термін її експлуатації
Характеристики:
- Тип: ваги підлогові
- Тип живлення: батарейки
- Матеріал: скло
- Максимальне навантаження: 180 кг
- Автовимкнення
- Дисплей
- Розмір: 30х30х4,5 см
- Колір: прозорий

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина платформи | 28 мм |
| Ширина платформи | 28 мм |
- Ціна: 392 ₴







