Універсальний матрац із подушкою для туризму та активного відпочинку 170T/Тканинний надувний матрац/Каремат

904 ₴
- Немає в наявності
- Код: 170T
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний матрац із подушкою для туризму та активного відпочинку 170T/Тканинний надувний матрац
- Універсальний надувний матрац із подушкою для активного відпочинку 170T — це ідеальне рішення для тих, хто шукає комфорт і зручність під час подорожей, кемпінгу або інших видів активного відпочинку.
- Матрац забезпечує комфортний простір для відпочинку та сну, а також надійну ізоляцію від холодного та нерівного ґрунту.
- Його міцний матеріал, м'яке наповнення та вбудована подушка роблять його ідеальним вибором для прихильників активного відпочинку та подорожей.
Характеристика:
- Размер: 195см*60см*6см
- Вбудований насос
- Матеріал: поліефірна тканина, наповнення: порожня бавовна
Комплектація
- Матрац
- Заводське паковання


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
- Ціна: 904 ₴









