Блендер — подрібнювач зі скляною чашею кухонний 2 л 1300 Вт Rainberg RB-2201 / Подрібнювач Блискавка

753 ₴
- Немає в наявності
- Код: RB-2201
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блендер — подрібнювач зі скляною чашею кухонний 2 л 1300 Вт Rainberg RB-2201 / Подрібнювач Блискавка
- Комбайн кухонний блендер Rainberg RB-2201 — це портативний і багатофункціональний подрібнювач, блендер, м'ясорубка, млин для швидкого подрібнення як м'які продукти, як-от: фрукти, перець...
- Змішування різних соусів, яєць, так і для твердих продуктів, як-от: м'ясо, овочі, зерна кукурудзи бобові, коріння рослин, кави, боби, рис...
- Можливість застосування не тільки в домашніх умовах, а й для ресторанів і барів.
Особливості:
- Має 2 швидкості роботи: для жорстких і м'яких продуктів.
- Корпус скляний.
- Великий об'єм чаші 2 л.
Характеристики:
- Потужність: 1300 Вт
- Матеріал чаші: скло
- Об'єм чаші: 2 л
- Кількість ножів: 4
- Кількість швидкостей: 2
Комплектація:
- Комбайн кухонний блендер Rainberg RB-2201
- Місткість чаша
- Інструкція
- Заводське паковання

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Блискавка |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 55 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Максимальне навантаження на стіл | 30 кг |
| Припустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | ДСП покрита пластиком |
| Матеріал чаші | Стекло |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм блендера | 2000 мл |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Електро-механічне |
| Ширина столу | 60 мм |
- Ціна: 753 ₴










