Сумка дорожня Середній об'єм 48 л розмір 60*35*22 см з плечовим ременем Filippini BL21-19

643 ₴
- Немає в наявності
- Код: BL21-19 Корич.
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня Середній об'єм 48 л розмір 60*35*22 см з плечовим ременем Filippini F5023
Характеристики:
- Дорожня сумка з плечовим ременем
- Якісний водонепроникний матеріал
- Ручки для перенесення
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташоване велике відділення на блискавці
- З боків сітка-кишеня
- Материал: Cordoba
- Розміри: 60*35*22см
- Об'єм: 48л




| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 35 см |
| Глибина | 22 см |
| Об`єм | 48 л |
| Ширина | 60 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибрати колір | Кавовий |
- Ціна: 643 ₴











