Сумка дорожня з подвійним дном розмір 76*40*34/ Дорожня сумка на колесах Об'єм: 105л

1 807 ₴
- Немає в наявності
- Код: R92544
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня з подвійним дном розмір 76*40*34/ Дорожня сумка на колесах Об'єм: 105л
- Дворівнева дорожня сумка люкс якості, на колесах підійде для далеких поїздок.
- Сумка зроблена Поліестеру
- Має міцну структуру, це дає змогу вберегти Ваш вантаж від пошкоджень.
- Також дорожня сумка має водовідштовхувальні властивості. Міцна та надійна сумка для подорожей.
- Сумка не звичайна має два рівні. Де можна розташувати всі ваші речі.
- Поздовжні ніжки по всьому дну сумки, а також бічні забезпечать ставити сумку на будь-яку поверхню.
- Колеса забезпечать комфорт під час руху.
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах с полеуретана
- Висувна телескопічна ручка
- Одне велике основне відділення, друге на блискавці
- Одне бокове місткі відділення на блискавці
- Попереду маленьке відділення теж на блискавці
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Матеріал: Poliester 830D
- Розміри: 76*40*34 см
- Об'єм: 105л



| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 см |
| Глибина | 34 см |
| Об`єм | 105 л |
| Ширина | 76 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір блискавки | Салатова блискавка |
- Ціна: 1 807 ₴











