Велика дорожня сумка об'єм: 80 л з розширенням — 110 л/розмір 76+ (5+5)*35*30 см A&F-0105

1 155 ₴
- В наявності
- Код: A&F-0105-Черн
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика дорожня сумка об'єм: 80 л з розширенням — 110 л/розмір 76+ (5+5)*35*30 см A&F-0105
Характеристики:
- Дорожня сумка з розширенням
- Ручки для перенесення
- Плечовий ремінь
- Два розширення з боків по +5 см
- Одне основне відділення
- З боків два відділення на блискавці
- Спереду кишеня на блискавці
- Матеріал: Poliester
- Розміри: 76+ (5+5)*35*30см
- Об'єм: 150л




| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 76 см |
- Ціна: 1 155 ₴











