Гамак тканинний класичний підвісний 80x200 см без поперечини
-22%

351 ₴
274 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: R83126
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак тканинний Гавайський 200x80 см без поперечини
Классический тканный гамак - простой и надежный вариант расслабиться. Нужно всего лишь найти два дерева, недалеко стоящих друг от друга, повесить гамак, занять горизонтальное положение и почувствовать абсолютную надёжность и невесомость. В гамаке предусмотрены специальные кольца для подвешивания гамака на деревья. Ещё можно использовать две веревки, которые продевают в кольца и обматывают несколько раз вокруг дерева и завязывают на несколько узлов.
Характеристики:
Тип: Гамак
Вид: Підвісний за кільця
Легкий і компактний
Матеріал: бавовна і поліестер
Навантаження: до 100 кг
Колір: Веселка
Габарити: 200x80 см



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Сімейний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 80 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 274 ₴










