Сумка дорожня середня об'єм 65 л розмір 60*37*28 см з плечовим ременем T9951

873 ₴
- Немає в наявності
- Код: T9951 - Син
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня середня об'єм 65 л розмір 60*37*28 см з плечовим ременем T9951
Характеристики:
- Дорожня сумка з плечовим ременем
- Якісний водонепроникний матеріал
- Ручки для перенесення
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташоване велике відділення на блискавці
- З двох сторін відділення сіткою
- Материал: Cordoba
- Розміри: 60*37*28 см
- Об'єм: 65л


| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 37 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 65 л |
| Ширина | 60 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
- Ціна: 873 ₴









