Набір банок для сипких продуктів із дерев'яною кришкою 3 шт. Edenberg EB-144
-25%

753 ₴
565 ₴
- Готово до відправки
- Код: EB-144
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір банок для сипких продуктів із дерев'яною кришкою 3 шт. Edenberg EB-144
- Набір ємностей для зберігання сипких продуктів кави/чаю/цукри Edenberg (EB-144) виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі.
- Стильний, лаконічний дизайн і елегантний чорний колір допоможуть прикрасити будь-яку кухню.
Характеристики:
- Матовий нековзкий корпус із неіржавкої сталі
- Стильний дизайн
- Простота у використанні
- Об'єм — 1500 мл (кожна)
- Розмір 11.5x11.5x12.3 см
- Колір чорний
- Подарункове паковання



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Матеріал | Метал |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Тип | Набір банок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 1000 л |
- Ціна: 565 ₴









