Сітка для сушіння риби 3 яруси 40х40х68 см (SF24146-40)/Сітка для сушіння фруктів і овочів триярусна
-22%

351 ₴
274 ₴
- Готово до відправки
- Код: SF24146-40
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка для сушіння риби 3 яруси 40х40х68 см (SF24146-40)/Сітка для сушіння фруктів і овочів триярусна
- Сітка застосовується для швидкого, гігієнічного та комфортного сушіння риби або ж грибів, фруктів/овочів.
- Маючи дуже дрібні відділення, сітка запобігає проникненню комах, у такий спосіб нівелюючи негативні ефекти від можливого проникнення бактерій та інших шкідливих речовин.
- Дуже компактна в зберіганні, не займає багато місця.
- За бажання її можна вивісити на вулиці або всередині приміщення, на балконі. завдяки тому, що її можна повісити на будь-яку висоту, вона автоматично стає важкодоступною для тварин, які бажають поласувати сітки.
Характеристики:
- Материал : полиэстер
- Замок на блискавці
- 3 ярусів
- Колір синій
- Висота: 68см
- Ширина: 40см
- Глибина: 40см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Висота | 680 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість секцій | 3 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид секцій | сітка |
| Діаметр секцій | 450 мм |
- Ціна: 274 ₴










