Дорожня сумка на коліщатках з телескопічною ручкою/Синя дорожня сумка 1826

1 044 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1826-1
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на коліщатках з телескопічною ручкою/Синя дорожня сумка 1826
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах
- Стильний дизайн
- Висувна телескопічна ручка
- Плечовий ремінь
- Колеса поліпропіленові
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташовано одне відділення на блискавці
- Ручки на верхней стороні сумки
- Телескопічна ручка ховається під блискавкою
- Матеріал: Екошкіра
- Розміри:53*31*26 см
- Об'єм: 43л





| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 31 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 43 л |
| Ширина | 53 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 1826-1 |
- Ціна: 1 044 ₴








