Полиця-стелаж підлогова над пральною машиною WM-63 Етажерка у ванну над стиранням рожевий

693 ₴
- В наявності
- Код: WM-63-р
+380 (67) 011-08-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця-стелаж підлоговий над пральною машиною (Блакитна) WM-63 Етажерка у ванну над пралкою
- Полиця-стелаж підлоговий над пральною машиною
- Полиця-стелаж допомагає правильно оптимізувати простір у ванній кімнаті в умовах обмеженого простору
- Стелаж має три полиці на яких можна розташувати велику кількість ванних приладдя
- Міцна конструкція має тривалий термін служби
- Стелаж легко зібрати це займе у вас буквально від 5 до 10 хв.
- Сучасний дизайн, гарний зовнішній вигляд
Характеристики:
- Висота швелера: 152 см
- Ширина полиці: 68 см
- Глибина: 23 см
- Висота від підлоги до першої полиці: 91 см
- Матеріал: пластик



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Основний колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Етажерка |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма полиці | пряма прямокутна, пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1520 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 680 мм |
- Ціна: 693 ₴






